Eşya Depolama

Körükçüoğlu Eşya Depolama

Eşya depolamada lider şirketlerden bir tanesi olan Eşya Depolama 1978’den beri siz müşterilerimize hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır. Ev eşyası depolama ve ofis eşyası depolama konusunda deneyimli olan firmamız uzman ekibi ile eşyalarınızı ev ya da ofisinizden alıp güzel ve temiz bir biçimde kolileyerek firmaya ait olan güvenli depo alanlarında depolamaktadır. Eşya depolama ihtiyacı genel itibari ile evinizde ya da ofisinizde koyacak yer bulamadığınız ancak sonradan işinize yarayabilecek eşyalarınızı depolamak için kullanılıyor. Eşyalarınızı her çeşit kötü etkene karşı korunaklı depolarımızda korumaktayız. Deprem, sel, yangın gibi doğal afetlere karşı gerekli önlemleri almamıza rağmen tüm eşyalarınızı değerinde sigortalayarak depolamaktayız. Eşyalarınız paketlenirken türüne göre kolilere koyularak ambalajlanmaktadır. Kolilere sığmayacak eşyalarınızın zarar görme ihtimalini göz önüne alıp nitelikli ambalaj malzemeleriyle güzel bir şekilde sararak paketlemekteyiz. Depolarımızda kullanmış olduğumuz kutu depolarımızdayanıklı malzemeden üretilmesinin yanında dış yüzeyinde eşyalarınızın havasız kalıp nem ve küf tutmasını önlemek için hava almasını sağlamayı başaran delikler bulunur.

Eşyalarınızın büyüklüğüne ve bütçenize göre oda depo ve kutu depo seçeneklerimizi inceleyerek arzu ettiğiniz depolama seçeneğini seçebilir ya da bizden ekspertiz talep ederek size uygun olan depolama şeklinin hangisi olacağını öğrenebilirsiniz ve Körükçüoğlu Depolama’nın Avrupa standartlarına sahip depolarında eşyalarınızı hemen depolayabilirsiniz.

Güvenli Depolama Nedir ?

Güvenli Depolama olarak eşyalarınızın güvenliğini en az sizin kadar önemsiyoruz. Ve bu tavrımızı depolarımızda almış olduğumuz önlemlerle gösteriyoruz. Depolarımız 7/24 vardiyalı olarak çalışan güvenlik personellerimiz ile korunmaktadır. İnsan gücünün yanında gerekli teknolojileri kullanmaktan çekinmiyoruz. Depolarımızı daimi olarak yüksek güvenlikli kamera sistemleriyle izleyerek depolamış olduğunuz eşyalarınızı güvenceye almaktayız. Oluşabilecek yangın, su baskını gibi olayları algılayabilecek sensörlere sahip cihazlar kullanmaktayız. Bu cihazlar sayesinde bu olaylara hızlı bir biçimde müdahale edip eşyalarınızın zarar görmesini engellemekteyiz.

tasima

Eşya Depolama Nedir ?

Ev eşyası ya da ofis eşyası denildiğinde nerdeyse aklınıza gelen herşey depolanabilir. Tabiki de depolanması mümkün olmayan maddelerde bulunur. Bu maddelerin başında bulundurulması legal olmayan maddeler bulunmakta hemde akışkan zarar verici kimsyasal maddeleride depolarımızın güvenliği için depolamamaktayız. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim sayfamızdaki fotoğrafı iletişim bilgilerimizden bizi arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Ara