Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma


Körükçüoğlu Nakliyat Firmamızın bünyesinde 50 den fazla eleman ve araçlar sayesinde parça eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmeti insanların eşyalarını taşıya bilmek için düzenli şekilde günlük, haftalık ve aylık olmak üzere taşımalar yapılmaktadır. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun fiyatlar karşılığında parça eşya nakliyesini yapmaktayız. Bu hizmetimiz ile sizi yüksek parça eşya taşımacılık fiyatları ödeyerek tanışmanızdan kurtarmayı düşünüyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan parça eşyalarınız taşımacılığı için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız Parça Eşya Taşıma alanında Kurumsal olarak da geniş ayrıntılı detaylı hizmet sunmaktadır. Evinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak gün içerisinde taşıta bilirsiniz.

Ucuz Parça Eşya Taşıyoruz

Ucuz parça eşya taşıma hizmeti sebebiyle düzenli şekilde Türkiye’nin öncelikli illerine sevki yatlarımız vardır, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Mersin, Sivas, Yozgat arası nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Bu lojistik hizmeti ile bir kaç müşterinin eşyalarını tek bir kamyonda aynı yöne gidecek araçlarımız ile taşınması uygun bir taşıma fiyatı çok karlı çıkarsınız. Parça eşya taşımacılığında kullanmış olduğumuz ambalaj malzemesi nitelikli olup asla zarar görmeden yeni yerine taşınır.

İstanbul’dan Her Yöne Parça Eşya Taşıma

Yazlık eşyalarınızı, çeyiz eşyalarınızı, öğrenci eşyası ve bekar eşyası gibi parça sınıfına giren eşyaların taşınmasında da sigortalı olarak taşıması yapılır. Firmamızda bu eşyaların taşıma işlemine parça eşya taşıma olarak adlandırılır. Parça eşya taşıma yapılmadan önce parça eşyalar için gerekli bilgiler alınıp müşterimizin adresinden eşyalar alınıp gideceği adrese taşınır. Parça eşya taşıma için seçilen ekibimiz eşyalarınızı sağlam ve güvenilir araçlarımız ile nakliyesi yapılır. Nakliye araçlarımız geniş olup her taşımalara göre gerekli büyüklükte olup parça eşyalarınızı yeni yerlerine taşıması için bir çok müşterinin parça eşyalarıyla taşınır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara