Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat


Şehirler arası nakliyat öncesinde bir takım yapmanız gerekli olan önemli derecede hususlar vardır. Sağlıklı ve güvenli şekilde eşya taşımacılığı hizmeti almanız için firmaları ayrıntılı olarak daha önce araştırmanız gerekiyor. Profesyonel bir ev nakliyesi öncelikle expertiz aşamalarıyla başlar. Yani expertizin eşyalarınızın yerinde tespit ederek size uygun bir program yapması gerekiyor.

Şehirler arası nakliyat hizmeti almadan önce sizlere bedava dağıttığı olarak expertiztiz danışmanlığı çözümü vermekteyiz. Eksper ev eşyalarınızı ayrıntılı olarak inceler ve kamyon, personel, malzeme, ekipman gibi hususları daha önce değerlendirerek size özel bir çalışma sunabilmekteyiz. Müşterimize vereceğimiz şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi aktardıktan sonra anlaşma olursa eğer protokol ve sigorta dahilinde eşyalarınız belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınız taşınır.

Şehirler Arası Eşya Taşıma

Körükçüoğlu Nakliyat şirketi olarak siz kıymetli müşterilerimize günlük ve haftalık seviyede şehirler arası taşımacılık hizmeti vermiş olduğumuzdan dolayı bu konu da bir hayli deneyim sahibi firmalar arasındayız.

Taşınma tarihinde evinizde bulunan tüm eşyalar itinalı bir biçimde paketlenmesi yapıldıktan sonra taşıma işlemine başlanır. Kullanmış olduğumuz malzemelerin tümü 1. Sınıf nitelikli malzemeler olmakla birlikte önceden hiçbir işte kullanılmamış sıfır paketleme malzemeleridir. Paketlenen eşyalar araçlarımıza yüklenir ve talep etmiş olduğunuz bir farklı şehire eşyalarınızın gönderimi sağlanır. Araçlarımız bu konu da bir hayli donanımlı araçlardan oluşmaktadır ve personellerimiz ise nakliye işlerinde tecrübe sahibi personellerdir.

Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz adrese getirildikten sonra personellerimiz kamyondan eşyalarınızı indirir ve evinizde talep etmiş olduğunuz yerlere kabaca dizaynını yapar. Eşyalar ambalaj malzemelerinden açılır ve müşterimizin kullanımına sunulur. Eğer müşterimiz yeni taşınacağı şehirde çok katlı binada oturuyor ise çevrede bulunan ve daha öncesinden anlaşmalı olarak çalışmış olduğumuz nakliye şirketlerinden asansör kiralama hizmeti alırız. Böylelikle hiçbir eşyanız zarar görmeden kusursuz olarak taşımacılığı sağlanır.

Şehirlerarası evden eve taşıma hizmeti almak istiyorsanız eğer firmamızı 2-3 iş günü içerisinde arayıp yerinizi ayırtmanız gerekmektedir.

Ara